SPAM

Linki do blogów własnych lub jakichkolwiek
Nominować możecie mnie tutaj lub pod rozdziałami :)

53 komentarze:

 1. To zapraszam ;3

  http://peoplebirds.blogspot.com/

  http://domowariato.blogspot.com/

  #Normalna ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. zapraszam
  http://friendshipisthemostimportant.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=nDOrLIqPpV4

  http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Zapraszam, liczę na komentarz, jeśli Ci się spodoba xx

  OdpowiedzUsuń
 4. http://chce-ci-tylko-pomoc-raura.blogspot.com/
  http://bedzieszmoja-raura.blogspot.com/
  http://wiektotylkoliczba-raura.blogspot.com/
  Zapraszam ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszam na nowy post. Licze na komentarze
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  (robie również wyglądy blogów na zamówienie)

  OdpowiedzUsuń
 6. story-with-ross-lynch.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. laura-vanessa-r5-i-reszta.blogspot.com
  raura-twoja-mama-jest-z-moim-tata.blogspot.com
  wiektotylkoliczba-raura.blogspot.com

  Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na mojego nowego bloga :)
  http://twoworlds-onefeeling-raura.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na mojego bloga :)
  you-will-be-forever-raura.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. W pewien na pozór spokojny dzień na komisariat dzwoni anonim, mówiąc iż był świadkiem brutalnego morderstwa. Dwójka podkomisarzy wydziału zabójstw Catia Morgan i Colin Bonnet znajdują na miejscu całe osiedle wymordowanych mieszkańców. Jednak ta trudna do rozwiązania sprawa jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Niedługo po tym zdarzeniu dochodzi do brutalniejszych i liczniejszych ataków, nad którymi ani policja, ani wojsko nie jest w stanie zapanować. Podczas jednego z nich, Catia zostaje ranna, a jej życie zmienia się diametralnie. Zaczyna żyć w lesie, gdzie każdego dnia walczy o przetrwanie i ucieka przed groźnymi przestępcami. Znajduje schronienie i pomoc od kogoś, od kogo za wszelką cenę pragnie się uwolnić. Kim jest i dlaczego dzicz musiała stać się jej domem?
  Zapraszam na opowiadanie o cierpieniu, śmierci, krwi, brutalności, tęsknocie, sile, odwadze, pasji i namiętności. Zapewniam emocje, wrażenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Może Ci się spodoba;)

  Zapraszam na pierwszy rozdział:)
  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Mówił, że jestem przy nim bezpieczna. Zapewniał, że nigdy by mnie nie skrzywdził. Powtarzał, że mnie kocha i będzie ze mną na zawsze. Wierzyłam mu, gdy powtarzał, że nasza miłość jest wyjątkowa. Nie miałam powodu, by wątpić, przecież sama to czułam, gdy go dotykałam. Zastanawiałam się tylko czasem, dlaczego ja? Co we mnie takiego wyjątkowego? Minęły lata, nim poznałam prawdę, lata, nim mnie odnaleziono. Odkryłam każde jego kłamstwo, w końcu wszystko było jasne. I przekonałam się, że wolałabym nigdy nie wiedzieć. Wolałabym nie wiedzieć, ile oznacza jego dotyk i jak wielkim jest dowodem miłości.

  Mówił, że jestem przy nim bezpieczna… Tymczasem to on był dla mnie największym zagrożeniem.

  prisoner-of-the-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam do mnie: pelusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. http://magicandlove-raura.blogspot.com/
  Zapraszam do mojego bloga. Jest on taki maiczny i pełen zagadek. xD Jestem jeszcze początkująca, ale co tam... Zapraszam :)
  Pozdrawiam,
  Sashy ♫

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam do siebie:
  Tajemniczy blondyn ciągnie za sobą serię kłamstw, a Hayden bezgranicznie mu ufa. Jaką tajemnicę trzyma w sobie Ross Lynch? Dlaczego pojawił sie tak nagle w liceum East High?
  Seria zniknięć, kłótni, kłamstw, łez i zaufaniu, na które Hayden jest wystawiona na próbę. Czy między Matt'em McKinney'em, a Ross'em wyniknie krwawa wojna o względy kasztanowłosej?
  Zapraszam :)
  Http://swiat-hayden.blogspot.com/
  Dopiero dwa rozdziały, ale mam już ogarniętą całą resztę :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. Serdecznie zapraszam na mojego bloga. Miło byłoby uzyskać więcej czytelników. Jak na razie mam tylko jedną stałą czytelniczkę. Jeśli zostawisz u mnie komentarz odwdzięczę się tym samym :)
  zakochana-w-opowiadaniach.blogspot.com
  Link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=GpB1ZHP_1ZI
  "Powstanie"
  To było dawno. Wydarzyło się tak nagle, zbyt szybko. Nikt nie wiedział, co się dzieje. Pamiętam tylko, że zaczęło się to w nocy. [...] Do tej pory pamiętam, jak Neagolowie wtargnęli do naszego kraju. Zabrali wszystkie nasze dokumenty, telefony, komputery. [...] Każdemu dali nowe imię. Każdy miał własne, niepowtarzalne. Mnie nazwano Pocket, a moją matkę Chair. Ojcu nie zdążono nadać imienia, za wcześnie go zabrano. Nie pamiętam mojego prawdziwego imienia. Nie pamiętam daty moich urodzin. Nie wiem, ile mam lat. Jednak kilka miesięcy temu dostałam legitymację, więc muszę mieć około 16 lat. [...] Wojna trwa od ośmiu lat. W tym czasie Neagolowie zabili mojego ojca, ciotkę, kuzynkę, dwójkę przyjaciół i kilku sąsiadów. Nigdy im tego nie wybaczę. Niestety nic nie mogę zrobić. Jestem tylko cichą wodą. Nikomu nie przeszkadzam, nikomu nie robię krzywdy. Jednak wiem, że nie jestem sama. Wiem, że w moim kraju są miliony ludzi takich, jak ja. Na razie zbieramy siły, ale kiedy będzie trzeba staniemy do walki, by pomścić tych, których nam zabrano.
  zakochana-w-opowiadaniach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. http://r5-story-love.blogspot.com/ <--- Riker Nauczyciel Geografii xD zapraszam! On ma tam romans z przyjaciółką z pracy! :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Pewniej są małe szanse, ze wpadniesz, ale zapraszam cię na http://nowy-swiat-andrei.blogspot.com Historia opowiada o dziewczynie Andrei, która kryje w sobie tajemnicę, jaką jest jej nieludzki dar. Dziewczyna wiedzie życie pełne przygód i przeróżnych emocji. Stara się żyć jak każdy inny człowiek, ale jej dar jej to utrudnia. Do tego dokucza jej pewien chłopak Nathan, który nie chce dać jej spokoju. Dlaczego? Z czasem Andrea trafi do świata, o którym wcześniej nie miała zielonego pojęcia. Czy jej przyszłość ma związek z błędem, który popełniła tak bardzo bliska jej osoba, zanim się urodziła? Jak Andrea to wszystko zniesie i kim naprawdę się stanie? Dowiesz się tego czytając moją historię!
  madziula0909

  OdpowiedzUsuń
 19. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji.
  Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat.
  Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy,
  postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=WLEH6VUwwLo

  OdpowiedzUsuń
 20. Moj blog : raura-love-and-r5.blogspot.de
  ale nie dlugo zmienie link do mojego bloga wiec jeszcze tutaj wroce.

  OdpowiedzUsuń
 21. To ja.O to Link do mojego bloga: http://my-history-about-raura-and-r5.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam na:
  * mojego bloga: http://r5-oneshoty.blogspot.com
  * bloga mojego i Rikeroholic (tej co obserwujesz na twitterze): http://czy-ktos-pokocha-rossa.blogspot.com
  * blogi tylko Rikeroholic:
  http://lets-not-be-alone.blogspot.com (Ross nie ma nóg)
  http://r5-interaktywnyblog.blogspot.com (czytelnicy decydują o losach bohaterów)

  OdpowiedzUsuń
 23. http://summerloveraura.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. http://mii-amorr.blogspot.com/
  Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam dopiero zaczynam =] http://rauramiloscczynienawisc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam , nowy i kolejny blog xDD http://bestfriendsandboys.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Daphne i Luke spotkali sie przypadkiem. Nie sądzili że ich życie tak sie potoczy. Wyścigi,kłótnie alkohol... To wszystko jest normalnością dla chłopaka. Ale nie dla dziewczyny która pogubiła sie w życiu. Czy Luke uratuje Daphne? A może to on jest winny całej tej sytuacji?
  Zapraszam na http://fabuloushemmings.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Carmen od zawsze była inna. Nigdy nie pasowała do tego świata. Ciągle desperacko szukała prawdy o sobie i swoim prawdziwym przeznaczeniu. Los czekał tylko na odpowiedni moment, by pokazać jej kim tak naprawdę jest. I dopiero wtedy nauczyć ją czym jest prawdziwa miłość.


  Wejdź do świata Wodospadów Cienie, niezwykłego miejsca, w którym spostykają się wszystkie paranormalne istoty, by się uczyć, przyjaźnić i... kochać.
  http://please-rose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo.

  OdpowiedzUsuń
 30. Tysiące mil, dziesiątki zmian i jeden telefon "-...Groźny przestępca uciekł z więzienia w Waszyngtonie..."
  ~*~
  -Bunt to nie najlepsza ucieczka...
  -Ale ja się nie buntuje.

  serdecznie zapraszam na "Bunt" o Luke'u Hemmings'ie! http://bunt-lh-fanfiction.blogspot.com
  pozdrawiam! xx

  OdpowiedzUsuń
 31. Wojna zbliża się wielkimi krokami. Ameryka znalazła nową strategie: armię z młodych, utalentowanych ludzi. Wojna to okrutny czas, ale czy się znajdzie się czas na uczucia?
  Zapraszam:
  http://wojna-uczucia-raura.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na bloga o marzeniach, które sie spełniają:
  Dream---love.blogspot.com
  Oraz na bloga o R5 oraz pewnej dziewczynie...
  Amazing-story-r5.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. www.nababaskisposob.blog.pl
  Dwie baby prowadzą bloga. O wszystkim i o niczym.
  Kosmetyki, gotowanie, pranie, sprzątanie, rzucanie palenia i inne ciekawe tematy :)
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 34. http://r5-laura-forever.blogspot.com/ :))

  OdpowiedzUsuń
 35. nominowałam cię do TB więcej tutaj:
  raura-kinga-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. past-present-raura.blogspot.com
  long-is-the-road-to-happiness.blogspot.com
  No cóż może i nie są to cuda architektury, ale serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam Cię do siebie. Nie wiem czy przypadnie Ci ten blog do gustu, bo jest w innej tematyce niż twój, ale kto wie...
  http://przezcierniedogwiazd2historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Mario, sławny piłkarz, ona zaczynała grać ba podwórku. Zapoznali się ze sobą właśnie na zgrupowaniu. Zostali parą. Pierwsza próba urodzenia dziecka.. poroniła. Za drugim razem rodzi się Filip. Już jako mały chłopiec za wszelką cenę chcę ułatwić życie swojej matce. Podejmuje próbę postrzelenia największego wroga Laury. 2miesiące po tym zdarzeniu Mario chcąc odciągnąć kłopoty od rodziny wyjeżdża do Paryża, stamtąd przychodzi wieść o tajemniczej śmierci piłkarza. Kiedy Laura układa sobie na nowo życie z przyjacielem, któremu udało jej się zaufać wraca on... Jej życie zmienia się diametralnie... Jak poradzą sobie w nowej sytuacji? Czy to na pewno koniec kłopotów?

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się co będzie dalej serdecznie zapraszam http://echte-liebe-2.blogspot.com/ pozdr :*

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam to zapoznania się z moją historią.
  http://bol-ktorego-nie-zapomnisz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam <3
  Zajrzysz a dowiesz się o czym jest historia ;3
  http://passionatelove-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam <3
  Zajrzysz a dowiesz się o czym jest historia ;3
  http://passionatelove-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. http://love-do-way-you-lie.blogspot.com/ W Elite School istnieją tylko cztery prawowite królowe: inteligentna i uparta Laura, radosna i pomocna Rydel, przebiegła i namiętna Vanessa i mroczna buntowniczka Angel. Piosenkarka, tancerka, aktorka i pisarka to cztery przyjaciółki od dzieciństwa. Wszyscy mają je za idealne. No bo kto by się spodziewał, że mogą skrywać tak mroczny sekret? I co się stanie, gdy wyjdzie on na jaw? I cały ten chaos spowoduje czterech chłopaków, nie mających pojęcia w co się pakują. To zmieni wszystko. Nic nie będzie już takie samo. Jak skończy się ta historia?
  Tego wszystkiego dowiecie się czytając bloga ''Love do way you lie,,
  Serdecznie zapraszam do czytania

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy "przyjacielem" można nazwać osobę, która cały czas jest obok nich? Czy powróci ktoś z przeszłości? Czy ktoś będzie miał coś na sumieniu? Czy wszyscy mają taki sam cel? Czy ktoś po prostu potrzebuje miłości? Czy dawne uczucie całkowicie wygasło? Czy można wybaczyć zdradę? Jedno jest pewne - nic nigdy nie będzie takie samo.
  http://r5inniinaczej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Dzieciństwo Alisy nie było kolorowe. Bita od dziewiątego roku życia dziewczyna straciła nadzieję na lepsze życie. W gimnazjum była prześladowana, a w liceum miała nauczanie indywidualnie z powodu załamania nerwowego, które doprowadziło do popełniania samobójstwa. Uratowana przez pewnego chłopaka, przeżyła.
  Będąc aktualnie dwudziestoczteroletnią przedszkolanką w pobliskim przedszkolu, poznaje Ashtona - przystojnego blondyna, o kręconych włosach i orzechowych oczach.
  Początek ich znajomości nie był taki jak w bajkach. Dziewczyna stawiała opór co do wykonania następnego kroku, bojąc się, że i on ją zrani.
  Każde kolejne spotkanie kruszyło mur coraz bardziej, a na drodze pojawiła się tajemnica, trzymana przez chłopaka.
  Sama już nie wiedziała co się dzieje w jej życiu. Nie spodziewała się też konsekwencji znajomości z blondynem.

  " ...twój rycerz na białym koniu przybył, księżniczko... "

  http://ireallylikeyouff.blogspot.com/

  #irlyff
  annna x

  OdpowiedzUsuń
 45. http://ross-r5-chloe-laura.blogspot.com/

  Chloe Anderson 18 latka która,
  wraz ze swoją rodziną przeprowadza się do Los Angeles.
  Oczywiście jest strasznie nieśmiałą osobą lecz po słowach które powiedziała jej siostra postanawia się zmienić i spróbować przełamać swój strach. Od razu po przyjeździe do nowego domu ma kilka wpadek które, zniechęcają ją do tej całej zmiany. Poznaje Amy,która staje się jej najlepszą przyjaciółką. Podczas ulewy wpada na pewnego blondyna który oddaje jej swoją parasolkę i bluzę Dziewczyna jest pewna że już nigdy go nie spotka lecz jej domysły są nietrafione.
  Chloe odkrywa wiele tajemnic związanych z Amy, Maią oraz samym Rossem.
  Czy Chloe i Ross będą przyjaciółmi? A może coś więcej?
  Czy Maia zrobi coś co będzie potem żałować przez całe życie?


  Praktycznie to jest zwykły romans, bez żadnych dziwnych akcji jak zabijanie ludzi itp.
  Historia dziewczyny która z nieśmiałej staje się szalona i otwarta do świata.
  Serdecznie zapraszam
  Mam nadzieje że wam się spodoba : )

  OdpowiedzUsuń
 46. Hej. U mnie już pojawił się 11 rozdział. Serdecznie zapraszam!

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 47. http://fast-and-furious-siostry-marano-r5.blogspot.com/ Zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń
 48. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 49. Historia Neymara i Liv. Wielkiego piłkarza i wschodzącej gwiazdy tańca. Czy uda im się pokonać przeszkody?
  www.neymarandlivstory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Serdecznie zapraszam na mojego bloga http://wzd.piszecomysle.pl/ - opowiadania są krótkie i treściwe, każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie i po prostu się odprężyć.
  Odwiedzam każdego bloga, który odwiedza mnie i zawsze zostawiam po sobie komentarz.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 51. http://canitasteyourlipsagine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. http://anormalgirlrydel.blogspot.com/
  Rydel pewnego dnia budzi się jako normalna dziewczyna. Nie jest już członkiem R5, nie jest siostrą Lynchów. Nie wie w jaki sposób. Na początku zaczyna jej się to podobać, ale z czasem zaczyna tęsknić za starym życiem. Tylko jak wrócić do tego co było wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
 53. http://ross-y-laura.blogspot.com/
  Zapraszam do komentowania i obserwowania <3

  OdpowiedzUsuń